RENAULT FLUENCE patikimumas
Reali techninės apžiūros statistika iš 988 apžiūrų (TRANSEKSTA, 2015–2025).
Atnaujinta 2026-07-19
Išlaiko iš 1 karto
66,5%
LT vid. 49,4%
Vidutinė rida
144 316 km
mediana 137 000 km
Bendras pralaidumas
73,1%
Registruota LT
125
Regitra
Kiek RENAULT FLUENCE yra Lietuvoje
125 registruota (Regitra) · iš 2 309 907 viso LT
Ar verta pirkti RENAULT FLUENCE? Ką sako TA statistika
RENAULT FLUENCE techninę apžiūrą iš pirmo karto išlaiko 66,5% atvejų — tai gerokai aukščiau nei Lietuvos vidurkis (49,4%, skirtumas 17.1 proc. punkto). Vertinimas paremtas 988 realių techninių apžiūrų, atliktų Lietuvos TA stotyse nuo 2015 m. Tai ne gamintojo reklama ir ne užsienio testai — tai faktinė šio modelio būklė Lietuvos keliuose.
Praktikoje tai reiškia, kad RENAULT FLUENCE savininkai rečiau nei vidutinis vairuotojas grįžta į pakartotinę apžiūrą — mažiau netikėtų remonto išlaidų prieš TA ir mažesnė tikimybė, kad automobilis slepia rimtų techninių problemų. Perkant naudotą FLUENCE, statistika šio modelio naudai.
Iš visų RENAULT FLUENCE apžiūrų 27% baigiasi išvada „dideli“ arba „pavojingi trūkumai“ — tai gedimai, su kuriais TA neišlaikoma ir važiuoti nesaugu. Likusi dalis pasiskirsto tarp „be trūkumų“ ir „nedidelių trūkumų“, kurie netrukdo išlaikyti apžiūros, bet rodo, ką verta sutvarkyti.
Lietuvoje RENAULT FLUENCE — pirmiausia dyzelinis automobilis: 77% apžiūrėtų egzempliorių varomi dyzelinu. Vidutinis dyzelinių FLUENCE dūmingumas per TA — 0.309 m⁻¹.
TA pralaidumas iš pirmo karto
Kokia dalis RENAULT FLUENCE pirmų (ne pakartotinių) apžiūrų baigiasi „išlaikyta".
Virš vidurkio (+17.1 p.p.)
Rida — ar tavo FLUENCE „normalus"?
RENAULT FLUENCE ridų pasiskirstymas per TA. Mediana — 137 000 km.
Tipinė RENAULT FLUENCE rida per techninę apžiūrą Lietuvoje — apie 137 000 km (mediana, vidurkis 144 316 km). Tai realus atskaitos taškas vertinant skelbimus: jei parduodamo FLUENCE rida gerokai mažesnė nei bendraamžių, tai arba retai važinėtas egzempliorius, arba — dažniau — atsukta rida.
Ką dažniausiai randa per FLUENCE apžiūrą
- Be trūkumų42%
- Nedideli trukūmai31%
- Dideli trukūmai26%
- Pavojingi trukūmai1%
Kuro tipai
- Dyzelinas77%
- Benzinas21%
- Benzinas + dujos2%
- Elektra1%
Tarša (vidurkiai)
- Dūmingumas (dyzelinas)0.309 m⁻¹
- CO tarša (benzinas)0.138 %
FLUENCE pagal pagaminimo metus
„Maža imtis" — naujesni automobiliai TA privalo eiti tik sulaukę tam tikro amžiaus, todėl kol kas jų apžiūrų nedaug ir rodiklis orientacinis. Duomenys atsinaujina kas savaitę.
Kur FLUENCE tikrina TA
FLUENCE neišlaikė TA ar rodo gedimą?
Aprašyk problemą vieną kartą — autoservisai patys atsiųs pasiūlymus su kainomis. Nemokama, be paskyros.
Gauti pasiūlymusRENAULT: 48 aktyvių saugos atšaukimų
Patikrink ar RENAULT nebuvo atšauktas iš EU Safety Gate bazės →
Perki naudotą RENAULT FLUENCE? Patikrink istoriją
RENAULT FLUENCE vidutinė rida — 144 316 km. Jei konkretus auto rodo daug mažiau, gali būti atsukta rida. Pasitikrink per CarVertical su 20% nuolaida (kodas KALO).
Dažniausi klausimai apie RENAULT FLUENCE
Ar RENAULT FLUENCE patikimas automobilis?
Pagal realius techninės apžiūros duomenis RENAULT FLUENCE iš pirmo karto TA išlaiko 66,5% atvejų (Lietuvos vidurkis — 49,4%). Skaičiuota iš 988 apžiūrų.
Kokia RENAULT FLUENCE rida yra normali?
Tipinė RENAULT FLUENCE rida per TA Lietuvoje — 137 000 km (mediana). Gerokai mažesnė rida skelbime — signalas pasitikrinti automobilio istoriją.
Kaip dažnai RENAULT FLUENCE neišlaiko techninės apžiūros?
27% RENAULT FLUENCE apžiūrų baigiasi didelių ar pavojingų trūkumų išvada, su kuria TA neišlaikoma. Bendras pralaidumas (įskaitant pakartotines apžiūras) — 73,1%.
Kokia RENAULT FLUENCE tarša per techninę apžiūrą?
Vidutinis dyzelinių RENAULT FLUENCE dūmingumas — 0.309 m⁻¹. Per didelis dūmingumas — viena dažnesnių dyzelinių automobilių TA neišlaikymo priežasčių.