RENAULT VEL SATIS patikimumas

Reali techninės apžiūros statistika iš 2 545 apžiūrų (TRANSEKSTA, 20152025).

Atnaujinta 2026-07-21

Išlaiko iš 1 karto

41,2%

LT vid. 49,4%

Vidutinė rida

240 107 km

mediana 237 000 km

Bendras pralaidumas

57,8%

Registruota LT

236

Regitra

Kiek RENAULT VEL SATIS yra Lietuvoje

236 registruota (Regitra) · iš 2 309 907 viso LT

34/100
Retumo indeksas · Paplitęs
PaplitęsRetas

Ar verta pirkti RENAULT VEL SATIS? Ką sako TA statistika

RENAULT VEL SATIS techninę apžiūrą iš pirmo karto išlaiko 41,2% atvejų — tai pastebimai žemiau nei Lietuvos vidurkis (49,4%, skirtumas 8.2 proc. punkto). Vertinimas paremtas 2 545 realių techninių apžiūrų, atliktų Lietuvos TA stotyse nuo 2015 m. Tai ne gamintojo reklama ir ne užsienio testai — tai faktinė šio modelio būklė Lietuvos keliuose.

Praktikoje tai reiškia, kad daugiau nei kas antras VEL SATIS į techninę apžiūrą atvažiuoja su trūkumais, kuriuos tenka taisyti ir važiuoti pakartotinai. Perkant naudotą VEL SATIS verta iš anksto suplanuoti diagnostiką — dažniausiai fiksuojami trūkumai matosi žemiau esančiame išvadų pasiskirstyme.

Iš visų RENAULT VEL SATIS apžiūrų 42% baigiasi išvada „dideli“ arba „pavojingi trūkumai“ — tai gedimai, su kuriais TA neišlaikoma ir važiuoti nesaugu. Likusi dalis pasiskirsto tarp „be trūkumų“ ir „nedidelių trūkumų“, kurie netrukdo išlaikyti apžiūros, bet rodo, ką verta sutvarkyti.

Lietuvoje RENAULT VEL SATIS — pirmiausia dyzelinis automobilis: 84% apžiūrėtų egzempliorių varomi dyzelinu. Vidutinis dyzelinių VEL SATIS dūmingumas per TA — 1.293 m⁻¹.

TA pralaidumas iš pirmo karto

Kokia dalis RENAULT VEL SATIS pirmų (ne pakartotinių) apžiūrų baigiasi „išlaikyta".

RENAULT VEL SATIS41,2%
Lietuvos vidurkis49,4%

Žemiau vidurkio (-8.2 p.p.)

Rida — ar tavo VEL SATIS „normalus"?

RENAULT VEL SATIS ridų pasiskirstymas per TA. Mediana — 237 000 km.

0 km225k450k+ km
Mediana: 237 000 kmVidurkis: 240 107 km

Tipinė RENAULT VEL SATIS rida per techninę apžiūrą Lietuvoje — apie 237 000 km (mediana, vidurkis 240 107 km). Tai realus atskaitos taškas vertinant skelbimus: jei parduodamo VEL SATIS rida gerokai mažesnė nei bendraamžių, tai arba retai važinėtas egzempliorius, arba — dažniau — atsukta rida.

Kas dažniausiai genda — RENAULT VEL SATIS

Pagal 66 užfiksuotų neišlaikymo priežasčių. Mediana gedimo metu — 193 751 km.

Dažniausios konkrečios priežastys

  • EsminisVairo trauklės šarnyras per daug nusidėvėjęs arba turi laisvumą
  • EsminisŽibinto šviesos pluoštas sureguliuotas ne pagal reikalavimus
  • EsminisŽibinto šviesos pluoštas sureguliuotas ne pagal reikalavimus
  • EsminisTrūksta pakabos šarnyro apsauginio gaubto arba jis nebesaugo nuo purvo
  • PavojingaProtektoriaus gylis neatitinka reikalavimų
  • EsminisNeveikia posūkių arba avarinio signalo jungiklis

Duomenys — DVSA MOT (2023), Open Government Licence v3.0. Techninės apžiūros tvarka Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje skiriasi, todėl lyginamas ne praėjimo procentas, o gedimų pasiskirstymas: to paties modelio mazgai dyla vienodai.

Ką dažniausiai randa per VEL SATIS apžiūrą

  • Dideli trukūmai41%
  • Be trūkumų32%
  • Nedideli trukūmai25%
  • Pavojingi trukūmai2%

Kuro tipai

  • Dyzelinas84%
  • Benzinas + dujos10%
  • Benzinas6%

Tarša (vidurkiai)

  • Dūmingumas (dyzelinas)1.293 m⁻¹
  • CO tarša (benzinas)0.441 %

VEL SATIS pagal pagaminimo metus

„Maža imtis" — naujesni automobiliai TA privalo eiti tik sulaukę tam tikro amžiaus, todėl kol kas jų apžiūrų nedaug ir rodiklis orientacinis. Duomenys atsinaujina kas savaitę.

Kur VEL SATIS tikrina TA

Klaipėdos m. sav. · 365Kauno m. sav. · 336Vilniaus m. sav. · 276Vilniaus r. sav. · 148Panevėžio m. sav. · 104Šiaulių m. sav. · 83Šalčininkų r. sav. · 76Alytaus r. sav. · 68

VEL SATIS neišlaikė TA ar rodo gedimą?

Aprašyk problemą vieną kartą — autoservisai patys atsiųs pasiūlymus su kainomis. Nemokama, be paskyros.

Gauti pasiūlymus

RENAULT: 48 aktyvių saugos atšaukimų

Patikrink ar RENAULT nebuvo atšauktas iš EU Safety Gate bazės →

⚠️

Perki naudotą RENAULT VEL SATIS? Patikrink istoriją

RENAULT VEL SATIS vidutinė rida — 240 107 km. Jei konkretus auto rodo daug mažiau, gali būti atsukta rida. Pasitikrink per CarVertical su 20% nuolaida (kodas KALO).

Paspaudus atsidarys CarVertical su tavo VIN — mokama paslauga su 20% nuolaida (kodas KALO jau pritaikytas).

Dažniausi klausimai apie RENAULT VEL SATIS

Ar RENAULT VEL SATIS patikimas automobilis?

Pagal realius techninės apžiūros duomenis RENAULT VEL SATIS iš pirmo karto TA išlaiko 41,2% atvejų (Lietuvos vidurkis — 49,4%). Skaičiuota iš 2 545 apžiūrų.

Kokia RENAULT VEL SATIS rida yra normali?

Tipinė RENAULT VEL SATIS rida per TA Lietuvoje — 237 000 km (mediana). Gerokai mažesnė rida skelbime — signalas pasitikrinti automobilio istoriją.

Kaip dažnai RENAULT VEL SATIS neišlaiko techninės apžiūros?

42% RENAULT VEL SATIS apžiūrų baigiasi didelių ar pavojingų trūkumų išvada, su kuria TA neišlaikoma. Bendras pralaidumas (įskaitant pakartotines apžiūras) — 57,8%.

Kokia RENAULT VEL SATIS tarša per techninę apžiūrą?

Vidutinis dyzelinių RENAULT VEL SATIS dūmingumas — 1.293 m⁻¹. Per didelis dūmingumas — viena dažnesnių dyzelinių automobilių TA neišlaikymo priežasčių.

Metodika: „Išlaiko iš pirmo karto" — dalis pirminių (ne pakartotinių) techninių apžiūrų, kurios baigėsi teigiama išvada. Duomenys agreguoti pagal markę + modelį; konkretaus automobilio (VIN/valst. nr.) neidentifikuojame. Šaltinis: Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija „TRANSEKSTA" (data.gov.lt). Rodikliai orientaciniai, tikslią automobilio būklę nustato tik apžiūra.