SUBARU IMPREZA patikimumas

Reali techninės apžiūros statistika iš 13 838 apžiūrų (TRANSEKSTA, 20152025).

Atnaujinta 2026-07-21

Išlaiko iš 1 karto

47,7%

LT vid. 49,4%

Vidutinė rida

192 857 km

mediana 187 000 km

Bendras pralaidumas

59,8%

Registruota LT

1 608

Regitra

Kiek SUBARU IMPREZA yra Lietuvoje

1 608 registruota (Regitra) · iš 2 309 907 viso LT

11/100
Retumo indeksas · Labai paplitęs
PaplitęsRetas

Ar verta pirkti SUBARU IMPREZA? Ką sako TA statistika

SUBARU IMPREZA techninę apžiūrą iš pirmo karto išlaiko 47,7% atvejų — tai vos žemiau nei Lietuvos vidurkis (49,4%, skirtumas 1.7 proc. punkto). Vertinimas paremtas 13 838 realių techninių apžiūrų, atliktų Lietuvos TA stotyse nuo 2015 m. Tai ne gamintojo reklama ir ne užsienio testai — tai faktinė šio modelio būklė Lietuvos keliuose.

IMPREZA rodikliai laikosi apie Lietuvos vidurkį — tai tipiškas savo amžiaus automobilis: nei išskirtinai bėdų keliantis, nei ypač tvarkingas. Konkretaus egzemplioriaus būklė čia lemia daugiau nei modelis, todėl prieš perkant verta atlikti patikrą servise.

Iš visų SUBARU IMPREZA apžiūrų 40% baigiasi išvada „dideli“ arba „pavojingi trūkumai“ — tai gedimai, su kuriais TA neišlaikoma ir važiuoti nesaugu. Likusi dalis pasiskirsto tarp „be trūkumų“ ir „nedidelių trūkumų“, kurie netrukdo išlaikyti apžiūros, bet rodo, ką verta sutvarkyti.

Lietuvoje SUBARU IMPREZA dažniausiai benzininis — dyzeliniai sudaro tik 3% apžiūrėtų automobilių. Vidutinis dyzelinių IMPREZA dūmingumas per TA — 0.286 m⁻¹.

TA pralaidumas iš pirmo karto

Kokia dalis SUBARU IMPREZA pirmų (ne pakartotinių) apžiūrų baigiasi „išlaikyta".

SUBARU IMPREZA47,7%
Lietuvos vidurkis49,4%

Apie vidurkį (-1.7 p.p.)

Rida — ar tavo IMPREZA „normalus"?

SUBARU IMPREZA ridų pasiskirstymas per TA. Mediana — 187 000 km.

0 km263k525k+ km
Mediana: 187 000 kmVidurkis: 192 857 km

Tipinė SUBARU IMPREZA rida per techninę apžiūrą Lietuvoje — apie 187 000 km (mediana, vidurkis 192 857 km). Tai realus atskaitos taškas vertinant skelbimus: jei parduodamo IMPREZA rida gerokai mažesnė nei bendraamžių, tai arba retai važinėtas egzempliorius, arba — dažniau — atsukta rida.

Kas dažniausiai genda — SUBARU IMPREZA

Pagal 14 801 užfiksuotų neišlaikymo priežasčių. Mediana gedimo metu — 177 970 km.

Dažniausios konkrečios priežastys

  • EsminisLaikančioji konstrukcija ties pakabos tvirtinimu stipriai susilpnėjusi arba netinkamai remontuota
  • EsminisTrūksta žibinto, jis neveikia arba neveikia daugiau nei pusė šviesos šaltinių
  • EsminisLambda koeficientas neatitinka gamintojo arba standartinių ribų
  • EsminisTaršos rodikliai viršija gamintojo nustatytas ribas
  • EsminisŽibinto šviesos pluoštas sureguliuotas ne pagal reikalavimus
  • EsminisTrūksta pusašio lanksto (granatos) gaubto arba jis nebesaugo nuo purvo

Duomenys — DVSA MOT (2023), Open Government Licence v3.0. Techninės apžiūros tvarka Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje skiriasi, todėl lyginamas ne praėjimo procentas, o gedimų pasiskirstymas: to paties modelio mazgai dyla vienodai.

Ką dažniausiai randa per IMPREZA apžiūrą

  • Dideli trukūmai39%
  • Be trūkumų33%
  • Nedideli trukūmai27%
  • Pavojingi trukūmai1%

Kuro tipai

  • Benzinas55%
  • Benzinas + dujos42%
  • Dyzelinas3%

Tarša (vidurkiai)

  • Dūmingumas (dyzelinas)0.286 m⁻¹
  • CO tarša (benzinas)0.591 %

IMPREZA pagal pagaminimo metus

„Maža imtis" — naujesni automobiliai TA privalo eiti tik sulaukę tam tikro amžiaus, todėl kol kas jų apžiūrų nedaug ir rodiklis orientacinis. Duomenys atsinaujina kas savaitę.

Kur IMPREZA tikrina TA

Vilniaus m. sav. · 3 400Kauno m. sav. · 2 007Vilniaus r. sav. · 1 586Panevėžio m. sav. · 705Klaipėdos m. sav. · 521Utenos r. sav. · 463Šiaulių m. sav. · 446Kaišiadorių r. sav. · 228

IMPREZA neišlaikė TA ar rodo gedimą?

Aprašyk problemą vieną kartą — autoservisai patys atsiųs pasiūlymus su kainomis. Nemokama, be paskyros.

Gauti pasiūlymus

SUBARU: 11 aktyvių saugos atšaukimų

Patikrink ar SUBARU nebuvo atšauktas iš EU Safety Gate bazės →

⚠️

Perki naudotą SUBARU IMPREZA? Patikrink istoriją

SUBARU IMPREZA vidutinė rida — 192 857 km. Jei konkretus auto rodo daug mažiau, gali būti atsukta rida. Pasitikrink per CarVertical su 20% nuolaida (kodas KALO).

Paspaudus atsidarys CarVertical su tavo VIN — mokama paslauga su 20% nuolaida (kodas KALO jau pritaikytas).

Dažniausi klausimai apie SUBARU IMPREZA

Ar SUBARU IMPREZA patikimas automobilis?

Pagal realius techninės apžiūros duomenis SUBARU IMPREZA iš pirmo karto TA išlaiko 47,7% atvejų (Lietuvos vidurkis — 49,4%). Skaičiuota iš 13 838 apžiūrų.

Kokia SUBARU IMPREZA rida yra normali?

Tipinė SUBARU IMPREZA rida per TA Lietuvoje — 187 000 km (mediana). Gerokai mažesnė rida skelbime — signalas pasitikrinti automobilio istoriją.

Kaip dažnai SUBARU IMPREZA neišlaiko techninės apžiūros?

40% SUBARU IMPREZA apžiūrų baigiasi didelių ar pavojingų trūkumų išvada, su kuria TA neišlaikoma. Bendras pralaidumas (įskaitant pakartotines apžiūras) — 59,8%.

Kokia SUBARU IMPREZA tarša per techninę apžiūrą?

Vidutinis dyzelinių SUBARU IMPREZA dūmingumas — 0.286 m⁻¹. Per didelis dūmingumas — viena dažnesnių dyzelinių automobilių TA neišlaikymo priežasčių.

Metodika: „Išlaiko iš pirmo karto" — dalis pirminių (ne pakartotinių) techninių apžiūrų, kurios baigėsi teigiama išvada. Duomenys agreguoti pagal markę + modelį; konkretaus automobilio (VIN/valst. nr.) neidentifikuojame. Šaltinis: Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija „TRANSEKSTA" (data.gov.lt). Rodikliai orientaciniai, tikslią automobilio būklę nustato tik apžiūra.