TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR patikimumas
Reali techninės apžiūros statistika iš 133 apžiūrų (TRANSEKSTA, 2017–2025).
Atnaujinta 2026-07-21
Šio modelio imtis nedidelė (133 apžiūrų) — rodikliai orientaciniai ir gali svyruoti.
Išlaiko iš 1 karto
53,9%
LT vid. 49,4%
Vidutinė rida
261 963 km
mediana 262 000 km
Bendras pralaidumas
66,2%
Registruota LT
64
Regitra
Kiek TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR yra Lietuvoje
64 registruota (Regitra) · iš 2 309 907 viso LT
Ar verta pirkti TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR? Ką sako TA statistika
TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR techninę apžiūrą iš pirmo karto išlaiko 53,9% atvejų — tai šiek tiek aukščiau nei Lietuvos vidurkis (49,4%, skirtumas 4.4 proc. punkto). Vertinimas paremtas 133 realių techninių apžiūrų, atliktų Lietuvos TA stotyse nuo 2017 m. Tai ne gamintojo reklama ir ne užsienio testai — tai faktinė šio modelio būklė Lietuvos keliuose.
AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR rodikliai laikosi apie Lietuvos vidurkį — tai tipiškas savo amžiaus automobilis: nei išskirtinai bėdų keliantis, nei ypač tvarkingas. Konkretaus egzemplioriaus būklė čia lemia daugiau nei modelis, todėl prieš perkant verta atlikti patikrą servise.
Iš visų TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR apžiūrų 34% baigiasi išvada „dideli“ arba „pavojingi trūkumai“ — tai gedimai, su kuriais TA neišlaikoma ir važiuoti nesaugu. Likusi dalis pasiskirsto tarp „be trūkumų“ ir „nedidelių trūkumų“, kurie netrukdo išlaikyti apžiūros, bet rodo, ką verta sutvarkyti.
Lietuvoje TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR — pirmiausia dyzelinis automobilis: 100% apžiūrėtų egzempliorių varomi dyzelinu. Vidutinis dyzelinių AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR dūmingumas per TA — 0.219 m⁻¹.
TA pralaidumas iš pirmo karto
Kokia dalis TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR pirmų (ne pakartotinių) apžiūrų baigiasi „išlaikyta".
Apie vidurkį (+4.4 p.p.)
Rida — ar tavo AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR „normalus"?
TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR ridų pasiskirstymas per TA. Mediana — 262 000 km.
Tipinė TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR rida per techninę apžiūrą Lietuvoje — apie 262 000 km (mediana, vidurkis 261 963 km). Tai realus atskaitos taškas vertinant skelbimus: jei parduodamo AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR rida gerokai mažesnė nei bendraamžių, tai arba retai važinėtas egzempliorius, arba — dažniau — atsukta rida.
Didelė mediana rodo, kad AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR Lietuvoje važinėja intensyviai ir ilgai — rinkoje daug egzempliorių su 250–350 tūkst. km. Perkant tokį automobilį svarbiausia ne pati rida, o priežiūros istorija: laiku keisti skysčiai ir dirželiai lemia daugiau nei odometro skaičius.
Kas dažniausiai genda — TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR
Pagal 51 409 užfiksuotų neišlaikymo priežasčių. Mediana gedimo metu — 211 208 km.
- Apšvietimas ir elektra27,3%Rasti servisą
- Stabdžiai22,3%Rasti servisą
- Pakaba18,3%Rasti servisą
- Padangos10,7%Rasti servisą
- Išmetimas ir tarša6,6%Rasti servisą
- Matomumas6,2%
- Kėbulas ir konstrukcija4,5%
- Vairo mechanizmas1,6%Rasti servisą
Dažniausios konkrečios priežastys
- EsminisTrūksta žibinto, jis neveikia arba neveikia daugiau nei pusė šviesos šaltinių
- EsminisSpyruoklė arba jos dalis lūžusi ar stipriai susilpnėjusi
- PavojingaProtektoriaus gylis neatitinka reikalavimų
- PavojingaStabdžių kaladėlė nusidėvėjusi žemiau 1,5 mm
- EsminisTrūksta valytuvo šluotelės arba ji nevalo stiklo
- EsminisStabdžių vamzdelis pažeistas arba stipriai korozavęs
Duomenys — DVSA MOT (2023), Open Government Licence v3.0. Techninės apžiūros tvarka Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje skiriasi, todėl lyginamas ne praėjimo procentas, o gedimų pasiskirstymas: to paties modelio mazgai dyla vienodai.
Ką dažniausiai randa per AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR apžiūrą
- Nedideli trukūmai36%
- Dideli trukūmai33%
- Be trūkumų30%
- Pavojingi trukūmai1%
Kuro tipai
- Dyzelinas100%
Tarša (vidurkiai)
- Dūmingumas (dyzelinas)0.219 m⁻¹
AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR pagal pagaminimo metus
„Maža imtis" — naujesni automobiliai TA privalo eiti tik sulaukę tam tikro amžiaus, todėl kol kas jų apžiūrų nedaug ir rodiklis orientacinis. Duomenys atsinaujina kas savaitę.
Kur AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR tikrina TA
AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR neišlaikė TA ar rodo gedimą?
Aprašyk problemą vieną kartą — autoservisai patys atsiųs pasiūlymus su kainomis. Nemokama, be paskyros.
Gauti pasiūlymusTOYOTA: 74 aktyvių saugos atšaukimų
Patikrink ar TOYOTA nebuvo atšauktas iš EU Safety Gate bazės →
Perki naudotą TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR? Patikrink istoriją
TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR vidutinė rida — 261 963 km. Jei konkretus auto rodo daug mažiau, gali būti atsukta rida. Pasitikrink per CarVertical su 20% nuolaida (kodas KALO).
Dažniausi klausimai apie TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR
Ar TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR patikimas automobilis?
Pagal realius techninės apžiūros duomenis TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR iš pirmo karto TA išlaiko 53,9% atvejų (Lietuvos vidurkis — 49,4%). Skaičiuota iš 133 apžiūrų.
Kokia TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR rida yra normali?
Tipinė TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR rida per TA Lietuvoje — 262 000 km (mediana). Gerokai mažesnė rida skelbime — signalas pasitikrinti automobilio istoriją.
Kaip dažnai TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR neišlaiko techninės apžiūros?
34% TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR apžiūrų baigiasi didelių ar pavojingų trūkumų išvada, su kuria TA neišlaikoma. Bendras pralaidumas (įskaitant pakartotines apžiūras) — 66,2%.
Kokia TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR tarša per techninę apžiūrą?
Vidutinis dyzelinių TOYOTA AVENSIS 2 0 D-4D STATIONCAR dūmingumas — 0.219 m⁻¹. Per didelis dūmingumas — viena dažnesnių dyzelinių automobilių TA neišlaikymo priežasčių.